home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

Szkolenie Nowości w programie

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić wysoki poziom szkoleń.
Posiadamy autoryzację firmy CAD Projekt K&A do prowadzenia szkoleń z zakresu programów oraz modułów dodatkowych do programów.

Nasze szkolenia

Oferujemy szkolenia standardowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o program, który można pobrać poniżej i obejmują zagadnienia podstawowe jak i zaawansowane. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość szkoleń.

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pracują już w programach CAD Kuchnie, CAD Decor lub CAD Decor PRO i przesiadły się na najnowsze wersje programów.

Szkolenie pozwala zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami modułu wizualizacji oraz z modułem dokumentacji technicznej.

Terminy szkoleń

Terminy szkoleń są ustalane indywidualnie z naszymi klientami. Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt z naszą firmą w celu umówienia się na szkolenie.

Zalecenia przed szkoleniem

Szkolenie przeznaczone jest tylko dla osób, które opanowały już obsługę starszych wersji programów CAD Decor PRO, CAD Decor lub CAD Kuchnie.

Czas trwania i miejsce szkolenia

Szkolenie z obsługi nowej wersji modułu wizualizacji oraz modułu dokumentacji technicznej trwa 3 godziny (1 dzień). Zajęcia odbywają się w godzinach 10:00 - 13:00.

Szkolenia prowadzimy w siedzibie naszej firmy lub u klienta. W przypadku dojazdu doliczamy koszty dojazdu.

Cena szkolenia

Szkolenie kosztuje 360 zł (netto) za osobę.

Program szkolenia Nowości w programie

PDF

Program szkolenia Nowości w programie

 

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A.
Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001