home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

ZwCAD

ZwCAD to funkcjonalny, wielodokumentowy edytor graficzny wspomagający projektowanie 2D i 3D. Wśród programów oferowanych w Polsce jest on najbardziej zbliżony do AutoCAD-a w wyglądzie i działaniu, zapisuje i odczytuje pliki w formacie DWG.

ZwCAD

Ze względu na duże podobieństwo do AutoCAD-a polecamy go szczególnie osobom, które pracowały lub pracują na AutoCAD lub AutoCAD LT, lub które uczyły się obsługi tych programów.

ZwCAD

Licencjonowanie

ZwCAD z kluczem licencyjnym USB

Klucz sprzętowy przypomina pendrivie, wystarczy go włożyć do portu USB komputera, aby ZWCAD odczytał licencję. Program można zainstalować na wszystkich komputerach i tylko przekładać klucz pomiędzy stanowiskami.

Klucz powinien być włożony do komputera przed uruchomieniem ZWCAD i może zostać wyjęty po zamknięciu programu.

UWAGA. Nie wydajemy duplikatów klucza w przypadku jego zgubienia. Jeśli klucz jest uszkodzony mechanicznie lub elektronicznie, to można go wymienić na sprawny klucz.

ZwCAD z kodem programowym

Kod programowy to ciąg znaków, które trzeba wprowadzić w odpowiednim miejscu w programie ZWCAD, a następnie zatwierdzić. Program zostanie automatycznie aktywowany poprzez sieć internet. W przypadku gdy komputer nie posiada połączenia z internetem, można wygenerować plik aktywacyjny i wysłać z innego komputera. W odpowiedzi otrzymają Państwo plik aktywacyjny, który trzeba wczytać do ZWCAD, aby aktywować program.

Aby przenieść licencję na inny komputer wystarczy zdezaktywować kod programowy (służy do tego osobny przycisk) i wprowadzić kod na innym komputerze.

W przypadku awarii komputera (brak możliwości dezaktywacji licencji), istnieje możliwość ręcznego odblokowania kodu licencyjnego. Operacja trwa około 1-2 dni.

Podręcznik do ZwCAD

Do programu oferowany jest polski podręcznik użytkownika.

Podręcznik ZwCAD

Program ZwCAD dostępny jest w dwóch odmianach:

Pudełko ZwCAD

 

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001