Programy CAD · Projektowanie kuchni

CAD Kuchnie

Nowoczesny program przeznaczony do projektowania kuchni, dla salonów meblarskich oraz producentów mebli kuchennych.

Charakterystyka

O programie

Program CAD Kuchnie pozwala na stworzenie i prezentację projektu ze wszystkimi szczegółami, wraz z pełną wyceną oraz raportami użytych mebli i innych elementów. W wersji dla producentów realizuje zamówienia przesyłane drogą elektroniczną.

Wraz z programem dostarczana jest Uniwersalna baza mebli kuchennych, zawierająca wiele różnych rodzajów frontów i szafek, natomiast za zgodą producentów mebli do programu CAD Kuchnie dodawane są bazy mebli kuchennych oraz modeli 3D największych krajowych i zagranicznych wytwórców.

Prowadzimy szkolenia z programu CAD Kuchnie.

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A. Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

Możliwości programu

Cechy programu CAD Kuchnie

Jedenaście obszarów, w których CAD Kuchnie wyróżnia się jako program dedykowany projektowaniu kuchni.

01
Praca interaktywna w 3D

Projektowanie odbywa się w sposób interaktywny – praca odbywa się w środowisku 3D.

02
Moduły dodatkowe

Do programu dostępne są dodatkowe moduły: Moduł Tworzenia i Edycji Własnych Szafek, Moduł Projektowania Płytek Ceramicznych wraz z Edytorem Baz Płytek, Export 3D, CAD Rozkrój, Render PRO.

03
Bazy wnętrzarskie z CAD Decor

W programie CAD Kuchnie można wykorzystać również większość baz wnętrzarskich i dodatków oraz baz producentów modeli 3D, które dostępne są dla programu CAD Decor.

04
Moduł Konwerter 3D

Tworzenie własnej Bazy Użytkownika przy użyciu modeli 3D pobranych ze stron internetowych producentów mebli i wyposażenia, lub utworzonych w innych programach CAD i przekonwertowanych w module Konwerter 3D.

05
Narzędzia do projektowania i edycji

Bogaty zestaw narzędzi: wiele opcji pozwalających rysować i edytować ściany nośne i ścianki działowe, możliwość tworzenia elementów o dowolnych kształtach na bazie własnych wzorów, duży wybór narzędzi do rysowania, funkcje do wstawiania i edycji szafek kuchennych i sprzętu AGD.

06
Moduł projektowania płytek

Do programu dostępny jest dodatkowy moduł projektowania płytek ceramicznych, który zawiera unikalne narzędzia do aranżowania i edycji układów płytek, a wraz z edytorem baz płytek dodatkowo umożliwia tworzenie własnej bazy płytek lub innych okładzin.

07
Moduł Farb Tikkurila

Specjalny Moduł Farb Tikkurila pomaga dobrać odpowiednie farby do różnych powierzchni i uzyskać szczegółowy raport wraz z wyceną.

08
Panel wizualizacyjny

Program CAD Kuchnie posiada zaawansowany panel wizualizacyjny – w trybie wizualizacji odbywa się większość prac dekoracyjnych i wykończeniowych: nakładanie tekstur, materiałów i farb, a także ustawianie wybranym obiektom różnych właściwości.

09
Jakość oświetlenia i renderingu

Program oferuje najwyższej jakości efekty oświetlenia i renderingu – m.in. efekt mapowania wypukłości tekstur (bump mapping) oraz funkcja globalnego cieniowania (ambient occlusion).

10
Render PRO

Dla bardziej wymagających użytkowników dostępne jest dodatkowe narzędzie wizualizacji – Moduł Renderingu Profesjonalnego – Render PRO. Praca tego modułu przebiega w oparciu o algorytmy Global Illumination.

11
Wersja MAX dla producentów

Program w wersji MAX zawiera: program CAD Kuchnie, Moduł Tworzenia i Edycji Własnych Szafek, CAD Rozkrój, Export 3D; jest szczególnie przydatny dla producentów mebli kuchennych, oferując projektowanie własnych mebli oraz automatyczną generację optymalnego wzoru rozkroju materiału.

Pakiet serwisowy do programu obejmuje bezpłatną roczną obsługę serwisową z możliwością jej przedłużenia, aktualizacje internetowe oraz dostęp do bezpłatnych baz mebli i płytek producentów.

Realizacje

Galeria wizualizacji

Przykładowe kuchnie zaprojektowane i zwizualizowane w programie CAD Kuchnie.

Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Wizualizacja CAD Kuchnie
Oferta

Cennik

Ceny podane w cenniku są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Cennik obowiązuje do odwołania i nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Program Licencja bezterminowa Licencja czasowa
12 miesięcy

CAD Kuchnie zawiera:

  • Moduł Konwerter 3D
  • Uniwersalną bazę mebli kuchennych
  • Bazy producentów AGD
  • Moduł Tworzenia i Edycji Własnych Szafek
  • Moduł CAD Rozkrój 4.X
  • Wstawianie 3D w wizualizacji
  • Moduł Drzwi i Okien
  • Środowisko CAD 64-bit

6 300

2 300

CAD Kuchnie + Render PRO zawiera:

  • CAD Kuchnie
  • Moduł Render PRO

8 800

3 100

Przy zakupie programu CAD Kuchnie / CAD Kuchnie + Render PRO każdy klient otrzymuje roczny Pakiet EXPERT GRATIS, który obejmuje aktualizację programów i większości baz danych.

Moduły dodatkowe Cena netto

Moduł Renderingu Profesjonalnego

2 550

Moduł Szaf Wnękowych

1 990

Pakiet serwisowy EXPERT 6 miesięcy 12 miesięcy

Pakiet serwisowy EXPERT do programu CAD Kuchnie / CAD Kuchnie + Render PRO

Pakiet serwisowy obejmuje:

  • wsparcie techniczne mailowe i telefoniczne
  • możliwość podłączenia zdalnego do komputera użytkownika
  • bezpłatne aktualizacje oprogramowania przez aktualizator internetowy
  • dostęp do akcji promocyjnych
  • darmowe aktualizacje uniwersalnych baz danych

330

540

Uwaga!
Przy zakupie nowego programu klient otrzymuje bezpłatny roczny Pakiet EXPERT! Zakupu Pakietu EXPERT w powyższych cenach dokonuje się dopiero po roku użytkowania programu. Pakiet EXPERT na kolejne lata można kupić maksymalnie 1 miesiąc po wygaśnięciu poprzedniego Pakietu EXPERT.

Zanim zdecydujesz

Przetestuj program przed zakupem

Jeżeli nie znasz jeszcze programu CAD Kuchnie, nie musisz od razu go kupować. Oferujemy dwa proste i atrakcyjne rozwiązania.

Klucz czasowy

Za niewielką opłatą uzyskujesz możliwość przetestowania i pracy na pełnej wersji programu CAD Kuchnie przez określony czas.

Dowiedz się więcej →

Bezpłatna prezentacja

Pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z programem CAD Kuchnie. Jeżeli chciałbyś zobaczyć prezentację, skontaktuj się z naszą firmą.

Skontaktuj się →
Biuro

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
NIP: PL7741814001

Telefon

tel. 508-121-085