home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

Pomoc techniczna

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo istotna jest możliwość uzyskania fachowej pomocy podczas pracy z programem. Dlatego oferujemy kompleksową pomoc techniczną dla użytkowników naszych programów.

Oferujemy profesjonalną pomoc techniczną

Świadczymy pomoc w zakresie podstawowej obsługi i pracy z programem, jak i przy zaawansowanych zagadnieniach oraz problemach technicznych.

Rodzaje pomocy technicznej

Oferujemy pomoc techniczną różnymi kanałami. Można do nas zadzwonić lub napisać do nas e-mail, korzystając z naszych danych kontakowych.

Można też skorzystać z bezpośredniej pomocy zdalnej za pomocą połączenia z komputerem użytkownika.

Zakres i dostępność pomocy technicznej

Zakres pomocy technicznej oraz jej dostepność zależy od tego, jaki pakiet usług pomocy technicznej został wykupiony przez użytkownika.

Jeżeli nie jesteś pewny, jaki zakres pomocy technicznej ci przysługuje, skontaktuj się z nami w celu ustalenia zakresu pomocy techniczej.

Każdy użytkownik zakupionych u nas programów może napisać do nas e-mail (na ogólny adres biura) w sprawie pomocy technicznej w obsłudze programu. Staramy się odpowiadać na każdego e-maila i nikogo nie pozostawiać bez odpowiedzi. Proszę jednak pamiętać, że priorytet mają uzytkownicy, którzy mają wykupione usługi pomocy technicznej.

 

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001