home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

Szkolenie Indywidualne / Zaawansowane

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić wysoki poziom szkoleń.
Posiadamy autoryzację firmy CAD Projekt K&A do prowadzenia szkoleń z zakresu programów oraz modułów dodatkowych do programów.

Nasze szkolenia

Oferujemy szkolenia standardowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o program, który można pobrać poniżej i obejmują zagadnienia podstawowe jak i zaawansowane. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość szkoleń.

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają program CAD Kuchnie, CAD Decor lub CAD Decor PRO i chcą lepiej zapoznać się z programem oraz jego obsługą.

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o program CAD Decor PRO 3 i obejmuje zagadnienia indywidualnie uzgadniane z osobą szkoloną.

Terminy szkoleń

Terminy szkoleń są ustalane indywidualnie z naszymi klientami. Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt z naszą firmą w celu umówienia się na szkolenie.

Zalecenia przed szkoleniem

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pracują na programach CAD Kuchnie, CAD Decor lub CAD Decor PRO i chcą poznać nowe dodatkowe zagadnienia zaawansowane związane z używaniem programu.

Czas trwania i miejsce szkolenia

Szkolenie indywidualne trwa minimum 2 godziny i maksymalnie 6 godzin (w ciągu jednego dnia). Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30 - 15:30 (w tym 1/2 godziny na przerwy).

Szkolenia prowadzimy w siedzibie naszej firmy lub u klienta. W przypadku dojazdu doliczamy koszty dojazdu.

Cena szkolenia

Szkolenie kosztuje 410 zł (netto) za osobę za 2 godziny.

Program szkolenia Indywidualnego / Zaawansowanego

Program szkolenia jest ustalany indywidualnie z osobą biorącą udział w szkoleniu.

 

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A.
Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001