home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

CAD Share-it

CAD Share-it to program umożliwiający zarządzaniem projektami 3D w internecie oraz łatwe ich udostępnianie klientom.

Charakterystyka programu

Jest to nowatorskie rozwiązanie dedykowane projektantom, którzy szukają niekonwencjonalnych, interaktywnych form prezentacji, oraz ich klientom, którzy dzięki niemu mogą „zwiedzić” w sieci zaprojektowane wnętrze. System Share-it umożliwia łatwe i szybkie eksportowanie wizualizacji projektów 3D z naszych programów a smartfony i tablety z systemami Android i iOS, komputery z systemem Windows oraz do kodu źródłowego dowolnej strony internetowej.

CAD Share-it

Projekty 3D, czyli idealną „mobilną reklamę”, można udostępniać przy pomocy e-maila z kodem QR i podglądem linkującym do projektu lub interaktywnej galerii, automatycznie generowanego w CAD Share-it. Projektami zarządza się z poziomu indywidualnego profilu na zewnętrznym serwerze, z limitem aż do 400 MB, który może podlegać sukcesywnej wymianie. Wszystkie te działania wykonujemy bez obciążenia własnej przestrzeni dyskowej.

System mobilny CAD Share-it dedykujemy najbardziej aktywnym i lojalnym klientom. Z uwagi na jego innowacyjność, może być używany jedynie w najnowszych wersjach naszych programów: CAD Decor 2.X i CAD Kuchnie 6.X oraz CAD Decor PRO. Projektanci, korzystający z tych narzędzi do projektowania wnętrz, mają do dyspozycji kolejny intrygujący sposób prezentowania swoich koncepcji. Z kolei ich klienci nie potrzebują niczego poza połączeniem z Internetem i linkiem do projektu, aby odbyć wirtualny spacer po zaprojektowanym wnętrzu! Aplikacja mobilna CAD Share-it obsługuje łącznie ponad 4000 różnych urządzeń mobilnych (smartfony z systemem Android i IOS oraz większość tabletów).

(Jeżeli poniżej nie wyświetla się prezentacja, musisz zainstalować w swojej przeglądarce wtyczkę. Kliknij na przycisk poniżej, żeby zainstalować wtyczkę do przeglądarki.)

 

Kliknij ten link, żeby zobaczyć CAD Share-it w wersji dla przeglądarek internetowych w trybie pełnoekranowym.

Pobierz aplikację mobilną CAD Share-it dla systemu Android lub iOS 

Pobierz z Google Play Pobierz z Apple Store

 

Dlaczego CAD Share-it?

 • Szybkie, płynne i swobodne zarządzanie galeriami - tworzenie portfolio prac lub prezentowanie jednego projektu z wielu perspektyw, z możliwością przechodzenia między pomieszczeniami.
 • Przestrzeń dyskowa na Twoje projekty to 100 MB na koncie BASIC (bez limitu wymiany i limitem 200 pobrań) oraz 1 GB na koncie PRO (z miesięcznym limitem 2000 pobrań).
 • Wygodne udostępnianie projektów 3D drogą mailową, za pomocą QR kodu lub na Twojej własnej stronie www.
 • CAD Share-it w wersji Android i iOS na gogle 3D typu Cardboard (Uwaga! Wymagany jest żyroskop oraz Android w wersji co najmniej 4!)
 • Automatycznie tworzone e-maile zawierają podgląd linkujący do projektu, kod QR i linki do darmowej aplikacji mobilnej w Google Play lub Apple Store.
 • Analiza rozwiązań projektowych z klientem „w biegu” i „na odległość”, co znacznie przyspiesza wspólne dopracowanie szczegółów i skraca czas realizacji zamówienia.
 • Klient może spacerować po wirtualnych pokojach, przechodząc do kolejnych pomieszczeń.
 • Dzięki technice Multi–Touch, można łatwo zmieniać, przybliżać, oddalać i przesuwać widok oraz obracać się w wirtualnym pomieszczeniu na zasadzie żyroskopu, a oglądanie projektu staje się ciekawą, interaktywną przygodą.
 • Aby opublikować projekty na dowolnej stronie internetowej wystarczy zaimplementować galerie z CAD Share–It w jej kodzie źródłowym (galeria raz „podpięta” zostaje wyłączona z naliczania limitów pobrań).
 • Można zaprezentować swoją pracę w postaci wydrukowanej wizualizacji z kodem QR projektu, który może zobaczyć każdy posiadacz smartfona lub tabletu po pobraniu darmowej aplikacji CAD Share–it.
 • Limity wymiany i wyświetleń odświeżają się 1 dnia każdego miesiąca, a użytkownicy konta PRO mogą je monitorować dzięki statystykom wyświetleń.
 • Dostępnych jest 11 wersji językowych i możliwość zmiany języka dla wysyłanego e-maila.
 • Aplikacja CAD Share–it jest serwisowana wyłącznie w zakresie współpracy z innymi naszymi programami, jednak jej obsługa jest tak prosta i intuicyjna, że nie powinna stwarzać żadnych problemów.
 • Wersja BASIC - jest udostępniana bezpłatnie użytkownikom CAD Decor 2.X, CAD Kuchnie 6.X i CAD Kuchnie Max 6.X z aktywnym Pakietem Serwisowym.
 • Wersja PRO - roczna opłata 180 zł dla użytkowników CAD Decor 2.X, CAD Kuchnie 6.X i CAD Kuchnie Max 6.X z aktywnym Pakietem Serwisowym, bezpłatna dla użytkowników CAD Decor PRO z aktywnym Pakietem Serwisowym.
 • Galerie stworzone na koncie PRO i BASIC są niezależne: po zużyciu miesięcznego limitu wyświetleń na koncie BASIC, aby móc dalej wysyłać galerię do klientów w danym miesiącu, można ją ponownie wygenerować na koncie PRO.

 

Możesz wypróbować działanie aplikacji CAD Share-it na smartfonie lub tablecie, skanując publikowane poniżej kody QR.

Wizualizacja 1

Kod QR - widok salonu

CAD Share-it salon

 

Wizualizacja 2

Kod QR - widok łazienki

CAD Share-it łazienka

 

Wizualizacja 3

Kod QR - widok salonu

CAD Share-it salon

 

Wizualizacja 4

Kod QR - widok salonu

CAD Share-it salon

 

PDF

Zobacz jakie możliwości ma system CAD Share-it.

PDF

Instrukcja obsługi programu CAD Share-it.

PDF

Opis techniczny programu CAD Share-it.

 

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A.
Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

Ceny podane w cenniku są cenami netto i należy doliczyć do nich 23% VAT. Cennik obowiązuje do odwołania. Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Program CAD Share-it działa tylko z programami posiadającymi aktywny Pakiet Serwisowy!

Program Cena

CAD Share-it BASIC

100 MB przestrzeni dyskowej na projekty (miesięczne limity: 200 pobrań)
dla użytkowników CAD Decor 3.X, CAD Kuchnie 7.X i CAD Kuchnie Max 7.X z aktywnym Pakietem Serwisowym

GRATIS

CAD Share-it PRO

1 GB przestrzeni dyskowej na projekty (miesięczny limit: 2000 pobrań)
dla użytkowników CAD Decor 3.X, CAD Kuchnie 7.X i CAD Kuchnie Max 7 z aktywnym Pakietem Serwisowym

180 zł / rok

CAD Share-it PRO

1 GB przestrzeni dyskowej na projekty (miesięczny limit: 2000 pobrań)
dla użytkowników CAD Decor PRO z aktywnym Pakietem Serwisowym

GRATIS

 

 

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001