home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

Szkolenie Na start

Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam zapewnić wysoki poziom szkoleń.
Posiadamy autoryzację firmy CAD Projekt K&A do prowadzenia szkoleń z zakresu programów oraz modułów dodatkowych do programów.

Nasze szkolenia

Oferujemy szkolenia standardowe oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze szkolenia prowadzone są w oparciu o program, który można pobrać poniżej i obejmują zagadnienia podstawowe jak i zaawansowane. Dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość szkoleń.

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zakupiły nowy program CAD Kuchnie, CAD Decor lub CAD Decor PRO i chcą poznać podstawowe zasady jego obsługi.

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o program CAD Decor PRO 3 i pozwala zapoznać się ze wszystkimi podstawowymi funkcjami znajdującymi się we wszystkich modułach programu.

Terminy szkoleń

Terminy szkoleń są ustalane indywidualnie z naszymi klientami. Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt z naszą firmą w celu umówienia się na szkolenie.

Certyfikaty

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Zalecenia przed szkoleniem

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie pracowały jeszcze na programach CAD Kuchnie, CAD Decor lub CAD Decor PRO oraz dla osób, które chcą przypomnieć sobie zasady pracy z tymi programami.

Czas trwania i miejsce szkolenia

Szkolenie wprowadzające do programu trwa 6 godzin (1 dzień). Zajęcia odbywają się w godzinach 9:30 - 15:30 (w tym 1/2 godziny na przerwy).

Szkolenia prowadzimy w siedzibie naszej firmy lub u klienta. W przypadku dojazdu doliczamy koszty dojazdu.

Cena szkolenia

Szkolenie kosztuje 680 zł (netto) za osobę.

Program szkolenia Na start

PDF

Program szkolenia Na start

 

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A.
Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001