home ul. Jęczmienna 16/3, 53-507 Wrocław home +48 71-352-85-71

Testuj programy

Jeżeli nie znasz jeszcze programów CAD Decor Pro, CAD Decor czy CAD Kuchnie, nie musisz od razu decydować się na ich zakup.

Wypróbuj przed zakupem

Oferujemy bardzo proste i atrakcyjne rozwiązanie. Za niewielką opłatą dajemy możliwość pracy na pełnej wersji naszych programów przez okres 30 dni.

Klucze czasowe

Wybór odpowiedniego programu do projektowania wnętrz musi być przemyślaną decyzję. Dlatego oferujemy możliwość sprawdzenia naszych programów za naprawdę atrakcyjną cenę.

Przez 30 dni od momentu uaktywnienia klucza czasowego, ponosząc koszt 250 zł netto możesz testować pełne wersje wybranych przez siebie programów. Wystarczą dwa kroki:

1 krok – wypełnienie formularza (pobierz formularz w pdf) i przesłanie mailem na adres info@informik.pl lub faksem na numer 71 352-85-71 i wpłata na nasze konto.

2 krok – po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza i przelewu, przesyłamy określony klucz czasowy na wskazany adres.

Po upływie terminu ważności klucza czasowego można dokonać zakupu bezterminowej licencji, (w takiej sytuacji klientowi prześlemy nowe kody do tego samego klucza zabezpieczającego) lub zrezygnować, a klucz po prostu straci swoją ważność. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszą firmą.

Zgodnie z Regulaminem każdy klient uprawniony jest wyłącznie do jednokrotnego zakupu klucza czasowego w wybranej przez siebie konfiguracji. Po upływie terminu ważności klucza czasowego można dokonać zakupu bezterminowej licencji. W takiej sytuacji klientowi prześlemy nowe kody do tego samego klucza zabezpieczającego. Możliwa jest również rezygnacja, w tym przypadku klucz staje się nieaktywny, a użytkownik ma tylko obowiązek odesłania klucza do naszej firmy. Realizujemy przesyłki kurierem na nasz koszt tylko na terenie kraju. Poza granicami kraju koszty przesyłki pokrywa klient. Więcej informacji na ten temat uzyskasz kontaktując się z naszą firmą.

 

PDF

Wymagania sprzętowe - sprawdź, zanim wypożyczysz program!

PDF

Opis klucza czasowego

 

Logo CAD Projekt

Firma INFORMIK jest partnerem CAD Projekt K&A i autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania autorstwa firmy CAD Projekt K&A.
Firma CAD Projekt K&A ponosi odpowiedzialność tylko za informacje o swojej ofercie i oprogramowaniu umieszczone na stronie internetowej CAD Projekt K&A.

office

INFORMIK
ul. Jęczmienna 16/3
53-507 Wrocław
Polska
NIP: PL7741814001